Kup bilet do teatru : CAŁE KRÓLESTWO KRÓLA - Poznań, 30 Kwiecień 11:00

CAŁE KRÓLESTWO KRÓLA

Adres wydarzenia :

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu
św. Marcin 80/82
Poznań

Niedziela 30 Kwiecień 11:00
Sprzedaż online kończy się : 30-04-2017 11:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Królestwo – morze, ryby, ptaki, drzewa, zwinny kot, słońce, rozgwieżdżone niebo – wyłania się z mgły. Król prowadzi niespieszne rozmowy, przygląda się światu, uczestniczy w zdarzeniach drobnych i ważnych. Spotkania z naturą uczą go pokory, uważności, dystansu do siebie, ale i czerpania radości, przyjemności ze spraw najprostszych: wygrzewania się w słońcu, śledzenia lotu mewy…
I chociaż momentami Król czuje się dumnym władcą, równym słońcu, niebu i morzu, to przecież z nauki o mądrym współistnieniu wszystkich istot i spraw we wszechświecie potrafi wyprowadzić dobre wnioski o potrzebie harmonii i rytmu w jego królestwie. Cień podążający za nim przypomina: „wszystko ma swą drugą stronę”. Poetycki, filozoficzny tekst Heinza Janischa przeniósł na język obrazów i zdarzeń Marcin Jarnuszkiewicz. Przygotował niezwykły spektakl, w którym może się przejrzeć każdy: dziecko i dorosły, bo przecież każdy z nas może i powinien nauczyć się uważnego patrzenia na swoje królestwo.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN