Bilety Trzy ćwierci do śmierci - Poznań, 28 listopada 13:00

Bilety na Trzy ćwierci do śmierci

Adres wydarzenia :

Teatr Animacji w Poznaniu Sala Witraż
św. Marcin 80/82
Poznań

Czwartek 28 listopada 13:00
Sprzedaż online kończy się : 28-11-2019 13:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

9. FESTIWAL KONTEKSTY / Z J A W I S K A 28.11 (czwartek) / godz. 13:00 i 16.00 / Teatr Animacji, Scena Witraż


Wszystko zaczęło się od prababki Weroniki. Przeniosła Śmierć na drugi brzeg rzeki i w ten sposób zapewniła kobietom w swojej rodzinie długowieczność. Dar okazał się jednak problematyczny i bohaterka pragnie zakończyć zbyt długi żywot. Wcześniej jednak robi rachunek sumienia. Czy za wszystkie swoje niepowodzenia może winić otaczających ją złych ludzi? A może w pewnym stopniu sama za nie odpowiada?
Monodram lalkowy inspirowany opowieściami z Supraśla, które zebrali i opracowali Wojciech Załęski w zbiorze „Hecz precz stała się rzecz” oraz Weronika Gogola w książce „Po trochu”.
Lalka grająca w spektaklu została stworzona podczas warsztatów z Natachą Belovą „Laboratory of Creation Body-Puppets”.
Spektakl zrealizowano dzięki stypendium artystycznemu Młodzi Twórcy Prezydenta Miasta Białegostoku, przy współpracy z Akademią Teatralną, Wydziałem Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

Preferowany wiek Widzów: od 15 lat


Recenzje:
Najważniejsza jest sama historia. Prosta, zrozumiała, nie oceniająca. Staruszka, przeklinająca swoją długowieczność, wspomina miłość swego życia. Że to już było? Ale jak pokazane, zagrane, zrealizowane.
Jerzy Doroszkiewicz, „Kurier Poranny”

Każdy ruch ręką, odrzucenie głowy, skierowanie na widza nieruchomego oka ma znaczenie i siłę oddziaływania. Brzmi w tym melodia, ludowość, człowieczeństwo typowe dla kultury wschodnich krańców Polski.
Maja Ignasiak, „Miasto. Tygodnik Koszaliński”
 
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN