Bilety Pod adresem marzeń - Teatr Lalki i Aktora Kubuś, Kielce - Poznań, 29 listopada 17:30

Bilety na Pod adresem marzeń - Teatr Lalki i Aktora Kubuś, Kielce

Adres wydarzenia :

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu
św. Marcin 80/82
Poznań

Piątek 29 listopada 17:30
Sprzedaż online kończy się : 29-11-2019 17:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

9. FESTIWAL KONTEKSTY / Z J A W I S K A 
29.11 (piątek) / godz. 11:30 i 17:30 / 
Teatr Animacji, Duża Scena

Szacuje się, że nawet dziewięć milionów dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy. A może i więcej. I to jakich! Dawno, dawno temu w budynku przy ulicy Dużej w Kielcach działał Hotel Europejski. A później przedwojenne kino, magazyny karpi, aż wreszcie… teatr. Najpierw objazdowy i mieszczący się w walizce, potem – obecna scena „Kubusia”.
To właśnie ona, jak wehikuł czasu, zabierze nas w historyczno-magiczną podróż przez dzieje kieleckiej kamienicy. Spotkamy Czerwonego Kapturka, wielbicieli lodów i oczywiście aktorów oraz kilka pokoleń widzów.
Spektakl to pełna ciepła i humoru opowieść inspirowana prawdziwą, niezwykle ciekawą historią budynku kieleckiego Teatru Lalki i Aktora Kubuś.
Preferowany wiek Widzów: od 6 lat
 
Recenzje:
Coraz trudniej mi powstrzymać się przed prostym stwierdzeniem, które chodzi za mną od wyjścia z sali "Kubusia". Kapituluję, poddaję się, macie mnie. To jest po prostu bardzo ładny spektakl.
Sandra Szwarc, www.e-teatr.pl
 
Poczułem się jak zafascynowane opowieścią dziecko, które z dużym zainteresowaniem i młodocianą naiwnością śledzi każdy krok i każdą „sztuczkę” aktorów, wierząc, że to, co na scenie, jest całkowicie realne. I o to realizatorom prezentacji najpewniej chodziło. Brawo!
Wiesław Kowalski, www.teatrdlawszystkich.pl
 
Takiego teatru – arcyteatru – są spragnieni wszyscy. Teatr powinien nieść ważne treści, jednocząc estetykę z etyką, szanując odczucia i potrzeby odbiorcy. Olśniewać i zachwycać, wprowadzając w rzadki stan euforii połączonej z poznaniem istotnego tematu, pokazywać wartości wyższego rzędu. Panie i Panowie: Chapeau bas!!!"
Alina Bielawska, www.e-teatr.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN