Bilety Dokąd pędzisz, koniku? - Teatr Maska, Rzeszów - Poznań, 30 listopada 10:00

Bilety na Dokąd pędzisz, koniku? - Teatr Maska, Rzeszów

Adres wydarzenia :

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu
św. Marcin 80/82
Poznań

Sobota 30 listopada 10:00
Sprzedaż online kończy się : 30-11-2019 10:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

9. FESTIWAL KONTEKSTY / Z J A W I S K A 
30.11 (sobota) / godz. 10:00 / 
Teatr Animacji, Duża Scena


Konik jest zbyt mały, by wspólnie z Dużymi Końmi pędzić przez niekończące się wielkie pole. Bardzo pragnie być już taki jak one, ale tego nie wystarczy po prostu chcieć – najpierw trzeba dorosnąć. W takim dorastaniu przydaje się burza, żeby się w niej zgubić. Pomocne bywa także
wesołe miasteczko, by móc zachwycić się jego kolorami, prędkością karuzeli, smakiem cukrowej waty. Niezbędny będzie także ktoś, z kim można się zaprzyjaźnić, kim można się zaopiekować w trudnych chwilach. W ten sposób się dorasta i tak zostaje się Dużym Koniem...
Spektakl jest poetycką opowieścią o wolności, prawdzie i przyjaźni. To opowieść, która rozwija wrażliwość i pobudza wyobraźnię widzów w każdym wieku.
Preferowany wiek Widzów: od 4 lat
 
Recenzje:
Dynamiczne, naładowane emocjami i wciągające przedstawienie bawi, wzrusza i chwyta za serce nie tylko najmłodszych. Atutem sztuki jest również scenografia i choreografia, całość dopełnia wpadająca w ucho muzyka.
Ula Sobol, www.nowiny24.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN