Bilety Dla Ciebie Piotrek - Koncert - Poznań, 16 grudnia 19:00

Bilety na Dla Ciebie Piotrek - Koncert

Adres wydarzenia :

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu
św. Marcin 80/82
Poznań

Poniedziałek 16 grudnia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 16-12-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Koncert wspominający gitarzystę Piotra Soszyńskiego zmarłego 10 października 2018 r. Piotr był współzałożycielem legendarnego zespołu gitarowego Super Duo. W wydarzeniu wezmą udział przyjaciele współtworzący zespół:Przemysław Hałuszczak i Grzegorz Kopala, Grzegorz Tomczak- poeta i kompozytor współpracujący z Piotrem w latach 80-tych oraz Andrzej Mazurek grający z zespołem w poprzednim składzie. Muzycy będą wspominać Piotra kompozycjami z repertuaru Super Duo oraz własnymi aktualnymi propozycjami. Obecność Grzegorza Tomczaka - autora scenariusza koncertu przypomni, czasem w anegdotycznym nastroju ujmującą i przyjacielską osobowość Piotra, z którą było nam dane obcować i której bardzo nam brakuje. Koncert poprowadzi Paweł Binkowski.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN