Bilety BAJKI MALUTKIE 3. Dla nieco większych - Poznań, 23 stycznia 17:00

Bilety na BAJKI MALUTKIE 3. Dla nieco większych

Adres wydarzenia :

Lamus
Św. Marcin 80/82
Poznań

Niedziela 23 stycznia 17:00
Sprzedaż online kończy się : 23-01-2022 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Znacie nasze Bajki Malutkie dla malutkich? A może jesteście już nieco więksi? Mamy coś specjalnie dla Was. Dwie opowieści, w których zwyczajne przeplata się z niezwykłym, radość ze smutkiem, a miłość z tęsknotą. Dwie ciepłe, ale też mocno zwariowane opowieści, w których znów przyglądamy się temu, co niewielkie i z pozoru mało znaczące. Czy ktoś z Was zastanawiał się, jakie rozterki i pragnienia może mieć włos na łysiejącej głowie? Bajka o Włosie Patryku lekko i z domieszką poezji opowiada nam o tym, co nieuniknione, a przy okazji pozwala odkryć piękno w marzeniach. A daleka podróż koteczki Fiu Fiu (w towarzystwie Majki i Maćka – pcheł podróżniczek) w poszukiwaniu wielkiej miłości, w każdym obudzi odwagę, by słuchać serca.
Jeśli to Wasze pierwsze spotkanie z cyklem „Bajki Malutkie”, nie przejmujcie się – to trzy niezależne mikro-opowieści. Wszystkie spektakle z cyklu można oglądać w dowolnej kolejności.
Rekomendowany wiek Widzów: od 7 lat

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN